Kurulduğu 1995 yılından bu yana dekorasyon uygulamaları alanında bir çok projeye imza atmıştır. Zaman ilerledikçe dekorasyon malzemelerinin toptan satışı olarak bölge bayiliklerini de kendi bünyesine alarak farklı ürün gurubu satışlarıyla, her geçen gün daha da büyümüştür.

Gücünü değerli çalışanlarımız ve müşterilerimizden alan firmamız, sektördeki yenilikleri takip etmekte olup, kaliteli hizmet sunma yarışında ve kurumsallaşma adına, sektörün ve çalışanlarının takdirini kazanarak yoluna devam etmektedir.

Petek Kapı, araştırmacı ve girişimci kimliğiyle doğru, dürüst ve güvenilir bir firma olarak sektördeki yerini korumuştur. Ayrıca bu güvene layık olabilme adına elimizden geln tüm gayreti göstererek çalışanlarımızla beraber, birliktelik anlamında yapacağımız yatırımlarımızla daha modern tesislerde daha rahat bir iş ortamı içerisinde sorumluluk bilinciyle çalışmaköncelikli hedefimiz olmuştur.

3500+ Lake Kapı 

3500+ Kaplama ve Melamin Kapı

1500+ Her Seri Türü

Ürün Kalitemiz

 

Yangına Dayanıklı Kapılar Üretiyoruz

BS ve EN standartlarına göre yapılmış testler ile 30 dk ve 60 dk için iki farklı model ile yangına dayanım sertifikasına sahiptir. Üstün yalıtım performansına sahip yangına dayanıklı kapılar geniş asimetrik pervazıyla; kapının etrafında konumlanan alarm, dijital anahtar, entegre aydınlatma, isimlik gibi elemanlar için uygulama kolaylığı sağlıyor.

 

Tercihlerinizi Önemsiyoruz

Yaşam alanlarınızı tasarlarken dekorasyonunuzla bütünsel bir atmosferi oluşturmak için kapı tercihleriniz olmazsa olmaz. Renk kullanımıyla; aydınlık, loş veya kontrastlık, farklı açılım tercihleriyle ise sıradanlığın sınırlarının dışına çıkarak harika dekorlar oluşturarak, her kapı kanadında mükemmel ayrıntıları yakalayacaksınız…